Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut vulputate semper erat vitae tempor. 

THE BEST STEAKHOUSE 

 

NAJLEPSZY GRILL

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

...a z marynowaną gruszką i serem camembert?

Jeśli nie nie próbowaliście naszej pizzy..to najwyższa pora:) Wszystkie pizze przygotowujemy na cienkim cieście z wysokiej jakości składników.

Musicie spróbwać naszych wyjątkowych     BURGERÓW, słynnych SAŁATEK, niecodziennych dań...nie zwykłych, ale jakich jeszcze nie jedliście. Takie połączenia smaków znajdziecie tylko u nas!

       Po prostu nie wypada nas nie znać...miejsce uznawane za najlepsze smaki Lublina

Wyjątkowa kuchnia w wyjątkowej atmosferze. Dania i smaki, których nie znajdziecie gdzie indziej .Poznajcie inny rodzaj restauracji. Jesteśmy po to, by Was zaskakiwać, po to by wywoływać uśmiech zadowolenia.

Tworzymy też wyjątkowe i  zaskakujące desery. I zawsze napijecie się u nas doskonałej kawy.

4,9/5

Jeśli nie nie próbowaliście naszej pizzy..to najwyższa pora:) Wszystkie pizze przygotowujemy na cienkim cieście z najwyższej jakości składników.

Tworzymy też wyjątkowe desery...i zawsze napijecie się u nas doskonałej kawy.

 

 

 

 

 

 

81 56 33 888

Po prostu nie wypada nas nie znać...miejsce uznawane za najlepsze smaki Lublina

Musicie spróbować naszych wyjątkowych BURGERÓW, słynnych SAŁATEK, niespotykanych dań... Nie zwykłych, ale jakich jeszcze nie jedliście. Takie połączenia smaków znajdziecie tylko u nas!

Jeśli nie próbowaliście naszej pizzy...to najwyższa pora:) Według opinii Gości jest obłędna. Wszystkie pizze przygotowujemy na cienkim cieście z wysokiej jakości składników.

Zapraszamy do wyjątkowej restauracji w Lublinie. Miejsca z wyjątkową kuchnią i atmosferą. Restauracja Rafaello Bursztynowa poleca wyjątkowe burgery, makaron, pizza.

Poszukujesz wyjątkowej restauracji w Lublinie? Dobrze trafiłeś. Restauracja Rafaello Bursztynowa to pyszna pizza, burgery, pasta, naleśniki. Nasze burgery są słynne w całym Lublinie, nasza pizza to wg wielu najlepsza pizza w Lublinie.